Otevřete 13. komnatu - Zámek Děčín

Otevřete 13. komnatu - Zámek Děčín

Adresa:

Děčín, Dlouhá Jízda 1254

Termín: 1.4.2018 31.10.2018
Vstupné:

110 Kč, studenti 90 Kč, děti 70 Kč

1dub - 31říj celý den

Žánr: ostatní akce


Kasteláni českých hradů a zámků připravili pro návštěvníky nové interaktivní prohlídky s názvem Otevřete 13. komnatu. Po památkách vás provede tajemná postava z minulosti v atraktivním kostýmu. Do prohlídky se můžete sami zapojit formou tajenkového rébusu a vyřešit jistou historickou záhadu.

Při vstupu do každého z hradů a zámků obdržíte spolu se vstupenkou také hrací kartu.A na té památce, kterou se rozhodnete navštívit jako první získáte "cestovní pas". Tajemné postavy z minulosti k vám budou promlouvat a provedou vás komnatami, jimiž v minulosti kráčeli ve společnosti urozených oni sami a v jejich závěsu pak dějiny.

Jakmile s pomocí tajemné postavy vyluštíte během prohlídky tajenku hrací karty, obdržíte po každém takovém úspěšném řešení jeden klíč. Na každém z navštívených hradů a zámků vždy právě jeden – ani víc, ani méně.

S každým nově získaným klíčem se vaše cesty ke 13. komnatě přibližují. Po získání celkem 7 z 10 možných klíčů si vyberete jeden z hradů či zámku na kterém do 13. komnaty nahlédnete. Co se stane pak, zůstane až do toho okamžiku tajemstvím… Jedná se o místa, která nelze běžně navštívit.

Prohlídky s černým rytířem se konají

od počátku dubna do konce října o sobotách, nedělích a svátcích v časech 10:30, 14:00 a 15:30.

O letních prázdninách se konají denně v časech 10:30, 14:00 a 15:30.

Těšíme se na vás!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Děčín Akce v obci Děčín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Otevřete 13. komnatu -...

Hotel Senátor Děčín (1 901 metrů)

Hotel Maxičky Děčín (3.6 km)