ALLfestival

Adresa:

Litoměřice, Na Valech 2028

Termín: 12.5.2016 15.5.2016
Vstupné:

Vstupné: Předprodej od 01.03.: 3dny festival + J.Dušek a pátá dohoda = 650 Kč 3dny festival...

12kvě - 15kvě celý den

Žánr: festivalpro děti


Druhý ročník našeho společného ALL FESTU s mottem ZEMĚ KLÍČ KE MNĚ je určen především všem, kteří mají chuť smysluplně ŽÍT, tvořit, sdílet a inspirovat sebe i druhé s ohledem na naše okolí, přírodu i planetu.

Festival bude i letos protkán uměleckými výstavami, hudbou, divadlem, chutným vegetariánským jídlem a pitím. Program zaplní živé diskuse, workshopy a přednášky například o zdravém životním stylu, soběstačnosti, permanentní kultuře, výživě a péči o tělo, osobním rozvoji, umění a tvorbě.

Necháme se inspirovat nejen odborníky ve svém oboru, ale i inovátory a lidmi, kteří jdou zcela novou cestou. Prodejně výstavní veletrh zaměříme letos především na ruční výrobu, přírodní a uměleckou tvorbu, ekologické produkty nebo krásné a originální věcičky. Stejně tak budou zaměřeny tvořivé dílničky pro děti a dospělé.

Všichni si to chceme užít a odnést si nezapomenutelný, hřejivý pocit ve svém srdci i duši. Letos se můžete opět těšit na: Jaroslava Duška, Thu-Hien Poma of Adonai, Petra Skořepu a mnoho dalších FESTIVAL, KTERÝ JE TVOŘEN SRDCEM …

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Litoměřice Akce v obci Litoměřice
  • Klub SHAKER

    Litoměřice, Na Valech 2028
  • Dynamo

    Litoměřice, Pekařská 16/527
  • Progressive

    Litoměřice, Pokratická 1849/85, 412 01 Litoměřice-Pokratice

Ubytování v okolí akce ALLfestival

Hotel Apollón Litoměřice (450 metrů)

Hotel Helena Litoměřice (1 394 metrů)