Bohemia Voice: prožitkový koncert

Bohemia Voice: prožitkový koncert "Nessun Dorma - Nechť nikdo nespí"

Termín: 22.9.2021 v 19:15 hod. (středa)
Vstupné:

600 Kč

22září středa 19:15

Žánr: koncertyvokální


Multižánrové vokální kvarteto Bohemia Voice srdečně zve na prožitkový koncert „Nessun Dorma – Nechť nikdo nespí.“ Atmosféru koncertu pořádaného na oslavu podzimní rovnodennosti doplní skupina FireArt tancem s ohněm a vizuální umělec VJ PleiOne, který každou skladbu doprovodí vizuální projekcí. Návštěvníci se mohou těšit na známé skladby od Ennia Morriconeho či Giacomo Pucciniho, píseň Bohemian Rhapsody, Shallow (Zrodila se hvězda s Lady Gaga) nebo Stokrát chválím čas.

V průběhu večera zazní Largo z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka s názvem Země má od Apoleny Novotné. V premiéře si posluchači mohou vychutnat nové texty Šárky Krejčí napsané na míru pro záměr Bohemia Voice na ochranu planety Země. Jedná se například o přetextované písně Heal the World od Michaela Jacksona – Máme lék nebo Canto della terra od Andrea Bocelliho – Píseň o Zemi. Vstupenky na koncerty jsou k zakoupení na webových stránkách kvarteta BV nebo na místě v den akce. Chrám bude přístupný veřejnosti od 18:45 hod a v areálu bude otevřeno občerstvení. V případě zrušení koncertu vzhledem ke zdravotní situaci vyhlášené státem, onemocnění umělců nebo silného deště, vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termín koncertu v Panenském Týnci. Informace o aktuální situaci bude k dispozici na Facebookové a webové stránce Bohemia Voice.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Ústecký kraj Akce v obci Panenský Týnec

Podobné akce

28září úterý 10:00

Václavská pouť

, Václavské náměstí Koncert

1říj - 3říjcelý den

6říjen středa 20:00

Ubytování v okolí akce Bohemia Voice:...

Sporthotel SletištěKladno (21.6 km)

Wellness Hotel SvobodaRakovník (25.1 km)

Ubytování u OkořeHolubice (26.6 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?