Zažít Hradiště jinak

Zažít Hradiště jinak

Adresa:

Mnichovo Hradiště, Masarykovo náměstí

Termín: 16.9.2017

16září sobota 10:00

Žánr: festivalydětské


V sobotu 16. 9. od rána až do večerních hodin se můžete opět po roce a již třetí rok za sebou těšit na sousedskou slavnost „ZAŽÍT HRADIŠTĚ JINAK“. Letos bude tato již tradiční kulturní i společenská akce rozšířena, můžete se těšit na bohatý program zaměřený na malé i velké návštěvníky, na turisty...

Letos bude tato již tradiční kulturní i společenská akce rozšířena, můžete se těšit na bohatý program zaměřený na malé i velké návštěvníky, na turisty i domácí. Během něj se představí mnichovohradišťské spolky i drobní živnostníci a v rámci hudebních vystoupení vystoupí umělci různých žánrů se vztahem k našemu městu. Ani letos by neměla chybět ukázka kultury spřátelených měst z polského Chojnówa a německého Erzhausenu.

Organizátoři chystají také exkurzi do historie jednoho z nejvýznamnějších a nejznámějších výrobců nákladních automobilů historie nejenom u nás ve městě, ale i v Evropě a možná i po celém světě – LIAZu.

V prostoru náměstí budou rozmístěny stánky, již tradičně se potkáte s různými spolky, sportovními organizacemi, velkou část budou tvořit ukázky dětské tvořivosti místních mateřských školek, škol, klubu DDM a dalších.  Celý den budou na dvou místech probíhat kulturní akce.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Mnichovo Hradiště Akce v obci Mnichovo Hradiště

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít Hradiště jinak

Hotel Forman Mladá Boleslav (11.6 km)

Hotel Králíček Turnov (12.4 km)