Okoř se šťávou Open Air Festival

Okoř se šťávou Open Air Festival

Adresa:

Okoř

Termín: 30.5.2015
Vstupné:

390 Kč, rodina 2 dospělí + děti: 900 Kč (cena se bude postupně zvyšovat)

30květen čtvrtek 01:00

Žánr: festivalrock

Umělci: No NameZrníMandrageWohnoutRybičky 48


Festival OKOŘ SE ŠŤÁVOU Slaví 17 LET tentokrát na konci května …. NO NAME, MANDRAGE,WOHNOUT, RYBIČKY 48, JELEN & Kateřina Marie Tichá , ČESKÉ SRDCE , ZRNÍ , NEBE a další .. Festival bude uvádět LUKÁŠ PAVLÁSEK …

Festival OKOŘ SE ŠŤÁVOU Slaví 17 LET tentokrát na konci května ....

OKOŘ SE ŠŤÁVOU 2015 open air festival na jednom z nejromantičtějších míst v blízkosti Prahy.

NO NAME , MANDRAGE,WOHNOUT, RYBIČKY 48, JELEN & Kateřina Marie Tichá , ČESKÉ SRDCE (pokřtí nové album " PO ČASECH "), ZRNÍ , NEBE a další ..
Festival bude uvádět LUKÁŠ PAVLÁSEK ...

Stejně jako v minulých ročnících je na festival zajištěna kyvadlová doprava linka X Okoř z Dejvic a Kladna. A to během celé akce a i po zkončení.V areálu bude hlídaný prostor pro kola. Dvě podia !

OKOŘ SE Š'TÁVOU 2015 to je dvanáct hodin hudby bez přestávky !

Zrní je pětičlenná kapela z Kladna. Ve stejném složení jsou spolu již od roku 2001. Jejich hudba je něco mezi rychlým městem a mlžným lesem – osobitá, vynalézavá, hravá, dynamická, barevná a plná emocí. Z pódia z nich energie...
Kapela Mandrage, v jejíž středu stojí zpěvák Vít Starý, zahájila svoji hudební kariéru již roku 2004. Poprvé o sobě dala vědět širší veřejnosti hitem "Kapky proti slzám" roku 2007. Pak již nabrala jejich kariéra na obrátkách.
Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Okoř

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Okoř se šťávou Open...

Ubytování u OkořeHolubice (5.5 km)

Villa St. TropezPraha (9.7 km)

Sporthotel Břve HostiviceHostivice (10.4 km)