UnderFolk – Isara & Načarej

UnderFolk – Isara & Načarej

Adresa:

Mladá Boleslav, Havelský park, náměstí Míru 1387

Termín: 30.6.2022 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

dobrovolné

30červen čtvrtek 19:00

Žánr: koncertyfolk Mladá Boleslav


Ve čtvrtek 30. června se bude underfolkový koncert konat přímo ve venkovních prostorech mladoboleslavského Havelského parku. Zde od 19 hodin zahraje domácí Isara, která rozvlní park zejména v ostrovních rytmech, a jako přespolní host se k ní připojí pražsko-brandýská ethno-folková kapela Načarej.

Mladoboleslavská kapela Isara funguje na české folkové scéně už bezmála dvacátým rokem a za tu dobu si vydobyla nejen mnohá uznání a ocenění, ale i početnou fanouškovskou základnu. V posledních letech se navíc věnuje rozvíjení rockovější hudební polohy v sestavě rozšířené o elektrickou kytaru a klávesy a v letošním roce se můžeme těšit na vydání jejího třetího studiového alba s názvem Na vlně.

Také sedmičlenné pražsko-brandýské hudební uskupení s názvem Načarej se žánrově přísně nevymezuje, ač je charakter jejich hudby poněkud více akustický a blížící se klasickému vícehlasému folku a folklóru s přesahem do world music či country.

Partnery projektu UnderFolk jsou Nadace Život umělce a Svaz autorů a interpretů, z. s.

Kudy se k nám dostanete: https://mapy.cz/s/fudokavelu

Těšíme se na vás.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Mladá Boleslav Akce v obci Mladá Boleslav

Podobné akce