NaPleš!Fest

NaPleš!Fest

Adresa:

Nová Ves pod Pleší, Nová Ves pod Pleší 110

Termín: 10.6.2022
Vstupné:

250

10červen pátek 15:00

Žánr: festivalyhudba koncert open air festival pod širým nebem děti rodina zdraví prevence workshop


Po mnoha měsících speciálních opatření jsou brány našeho areálu opět otevřeny veřejnosti a život v nemocnici se vrací do starých kolejí. Žádné roušky. Žádná omezená kapacita. Festival bude v celé své parádě! Pojďme se zhluboka nadechnout a společně si užít festivalové odpoledne v tomto jedinečném areálu. 3. ročník NaPleš!Fest bude pestrý! Myšlenka festivalu zůstala stejná – propojení života v Nemocnici Na Pleši a místní komunity. Po vynucené pauze si tak letos konečně můžeme užít další ročník a opět se společně setkat.

Čeká vás hudební program pod širým nebem, stánky a workshopy se zdravotně preventivní tématikou, doprovodný program pro děti i něco pro vaše chuťové pohárky. Můžete se těšit na Superstar i doktorský band. Představíme léčebné metody, které probíhají u nás v nemocnici a jak o sebe pečovat. Speciální preventivní programy budou připraveny i pro děti. Dále zjistíte, co je to canisterapie a kde pomáhají zvířata. A děti se zabaví při výtvarné dílně, tiskařském workshopu nebo loutkové pohádce. Připojte se k Facebook události a sledujte nás, program budeme postupně odhalovat…

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Nová Ves pod Pleší

Podobné akce