UnderFolk – Kuba Horák a Saša Niklíčková

UnderFolk – Kuba Horák a Saša Niklíčková

Adresa:

Mladá Boleslav, Kavárna V břiše velryby, Havelský park, náměstí Míru 1387

Termín: 21.4.2022
Vstupné:

170 Kč

21duben čtvrtek 19:00

Žánr: koncerty


V pořadí již šestý koncert, jehož prostřednictvím chtějí organizátoři mladoboleslavskému publiku představit svébytné (nejen) folkové umělce, uvede ve čtvrtek 21. dubna v mladoboleslavské kavárně V břiše velryby písničkáře Kubu Horáka z Krompachu a jeho projekt Kluk z Husovky. Protipólem mužského pohledu na všední život pak bude ženské pojetí písničkářky Saši Niklíčkové prostřednictvím písní z její desky Zmačkaná žena. Partnerem cyklu UnderFolk je Svaz autorů a interpretů, z.s.

Kuba Horák se již před lety zapsal do širšího povědomí folkové scény se svou bývalou kapelou Zhasni. Své nejnovější album Kluk z Husovky (2021), nominované na cenu Anděl v žánru folk, však již podepisuje jako sólista a dokazuje na něm, že to nejdůležitější na jeho tvorbě je nekompromisně upřímná osobní zpověď muže ve středním věku. V UnderFolku představí své písně i s doprovodnou kapelou, s níž celé album natočil.

Saša Niklíčková již deset let i s rodinou bydlí nedaleko Mladé Boleslavi, avšak koncertuje po celé republice. V písních se věnuje humorným situacím z každodenního života, absurdním hříčkám, ale i hlubším úvahám. Svérázné písničkářce, doprovázející se na akordeon, klávesy nebo ukulele, se v loňském roce podařilo získat celostátní Autorskou Portu. 

Vstupenky na dubnový UnderFolk bude možno zakoupit v předprodeji na internetovém serveru GoOut https://goout.net/cs/listky/underfolk-kuba-horak-and-sasa-niklickova/vgcn/, popřípadě přímo na místě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Mladá Boleslav Akce v obci Mladá Boleslav

Podobné akce