Benefiční koncert Lucie pro Nemocnici Slaný

Benefiční koncert Lucie pro Nemocnici Slaný

Adresa:

Slaný, Politických vězňů 1493/9

Termín: 9.9.2021
Vstupné:

800

9září čtvrtek 17:00

Žánr: koncerty


Jak vznikla myšlenka uspořádat benefiční koncert takové renomované skupiny jako Lucie ve Slaném ?

Je to možná trochu překvapivé, ale iniciativa vzešla primárně od členů skupiny. Úplně primárně od Davida Kollera s následnou podporou všech zbylých muzikantů.
 
Slánská nemocnice se dlouhodobě stará, mimo jiné, i o nemalou část kumštýřů – muzikantů, herců, výtvarníků či jiných uměleckých profesí. Jezdí k nám na základě letitých přátelských a kamarádských vztahů především s jednotlivými lékaři. My se jim snažíme pomáhat po stránce zdravotní, oni nás naopak pravidelně léčí svým uměním na koncertech, výstavách, v divadlech… Každý z nás tedy používá svou formu umění jak uzdravovat, potěšit a povzbudit druhé.
 
Stejně tak nás intenzivně podporovali ve všech vlnách covidové pandemie a někdy tehdy vznikla i myšlenka, že až všechno jednou skončí / doufejme !!!/, že by nám, zdravotníkům i všem podporovatelům, sponzorům a nezdravotnickým pracovníkům, chtěli poděkovat a to formou jim nejbližší a nejpřirozenější – koncertem.
 
Byť připravovaný koncert představuje nezanedbatelnou starost a práci navíc pro mnoho organizátorů, každý z nás organizátorů se však pro tuto Davidovu myšlenku nadchl a udělá pro její realizaci maximum.
 
Moc se tedy těšíme, že se všichni 9.září 2021 potkáme a užijeme si krásný večer. Bude to nejen okamžik, kdy všichni na chvíli zapomeneme na tu hrůzu, kterou jsme všichni zažili, ale zároveň určitě vzpomeneme i na ty z našich pacientů a bohužel i personálu, kteří takové štěstí neměli a svůj boj o přežití prohráli.
 
Doba covidová byla pro nás všechny téměř ekvivalentem válečného stavu a doufáme, že koncert Lucie bude pro nás všechny, včetně muzikantů, symbolickou poslední tečkou za touto dobou a zároveň odrazovým můstkem k době lepší a veselejší – pocovidové…
za organizátory Prim. MUDr. Ondřej Čermák
 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Benefiční koncert...

Sporthotel SletištěKladno (11.3 km)

Ubytování u OkořeHolubice (13.2 km)

Sporthotel Břve HostiviceHostivice (22 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Café Savoy Café Savoy Praha 5 (28.8 km)