Chill fest

Chill fest

Adresa:

Klášter Hradiště nad Jizerou, Klášter Hradiště nad Jizerou

Termín: 10.9.2021 11.9.2021
Vstupné:

250,-

10září pátek 14:00

Žánr: koncerty


Srdečně Vás zveme, na první ročník Chill festu, kde bude spousta skvělé živé hudby, ve formě rapových interpretů a dj's. Nejenom, že si zatančíte, ale můžete si i zaplavat a zchladit v bazénu. Můžete se těšit na rappery a Dj's jako: Refew, Smack, Denis Weisz, DJLVCAS, Hard Roof, Řáhol, Krais, Maidez Program: Turnaj ve stolním fotbálku s peněžní výhrou Beerpong Čekají na Vás stánky s: Prasátkem na rožni Dobrým občerstvením Vodními dýmkami Kvalitním a širokým výběrem alkoholu a koktejlů + Speciální stánek David's Barber shop

Cena lístků v předprodeji 250Kč Cena lístků na místě 400,- POZOR!!! Pouze omezený počet lístků Přespání možné v apartmánech areálu, i ve stanech. Možnost rezervace apartmánů, které jsou vzdáleny 2km od areálu s odvozem. Ve dne 10.září bude Chill Bar uzavřen. Odvoz od Chill Baru přímo na místo konání akce a zpět. Čas odvozů se upřesní na instagramové stránce chill_bar_coffee , instagramu chill_fest_ a na Facebookové stránce Chill bar coffee. S sebou skvělou náladu a úsměv na tváři, těšíme se na Vás, váš Chill team.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Klášter Hradiště nad Jizerou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Chill fest

Zámek SvijanySvijany (9.6 km)

Studia a apartmány U KarlaTurnov (17.2 km)

Ubytování U ŠvýcarůTurnov (19.4 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?