Pasta Oner / HalfTime

Pasta Oner / HalfTime

Adresa:

Poděbrady, Lázeňská 363/III

Termín: 13.5.2021 30.6.2021
Vstupné:

zdarma

13kvě - 30čer celý den

Žánr: výstavyumění současné umění galerie obrazy Poděbrady zdarma


Výstava HalfTime představuje jedinečný výběr z dosavadní tvorby Pasty Onera, doplněný o nová, dosud nepublikovaná díla ze současného tvůrčího období.

 

Pasta Oner (*1979), jeden z nejvýraznějších současných umělců české vizuální scény, dlouhodobě a systematicky reflektuje svým charakteristickým, smířlivým a neodsuzujícím způsobem soudobou popkulturní společnost v plné škále její významové, hodnotové i symbolické vrstevnatosti. V jeho dílech se v mediálně bohatém spektru vizuálního jazyka zpřítomňují pro dnešní dobu příznačné asamblážové formy vyprávění. Významově bohatě nabité obrazy a objekty čerpají inspiraci nejen z všudypřítomné inklinace postmoderního člověka globálního západu k třpytivým objektům sdílené touhy, ale vydávají se také po stopách různých forem spirituální transcendence či vnitřních zákoutí víry, odkrývají řadu osobních a popových mytologií, zkoumají podvědomé tužby či reminiscence na lidskou sexualitu, ale také nekáravě poukazují na hrozby tvarující terén naší každodenní zkušenosti.

Otevřeno: úterý–neděle 10–12 13–18 hod

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pasta Oner / HalfTime

Ĺ kolnĂ­ hotel JuniorPodÄ›brady (157 metrů)

KleopatĹ™iny láznÄ› PodÄ›bradyPodÄ›brady (281 metrů)

Spa Hotel FelicitasPodÄ›brady (305 metrů)