Míša Růžičková

Míša Růžičková

Adresa:

Říčany, 17. listopadu 214

Termín: 24.4.2021

24duben sobota 10:00

Žánr: koncertypro děti rodina písničky

Umělci: Michaela Růžičková


Milí rodiče, děti a fanoušci, aktuální situace v kultuře je nyní velmi napjatá a jelikož od pondělí budou i naše vystoupení nemožná realizovat, rozhodli jsme se, že nechceme vystavovat rodiče rozhodování, zda-li na vystoupení jít nebo nejít. Proto jsme se rozhodli přesunout vystoupení na jarní termín (24. 4. 2021 od 10 hodin), kdy snad již situace bude lepší.

Přesunuto z 25.10.2020

Vstupenky zůstávají v platnosti! 

Míša Růžičková se svojí písničkovou show přináší zábavu pro naše nejmenší diváky. V hodinovém programu si zazpívají její nejznámější dětské hity a zatančí si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších, podle tématického zaměření pořadu.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Každá osoba musí mít platnou vstupenku.

Během představení Míša děti zapojuje do písniček a zve je na pódium. Na konci pořadu rozdáváme dětem sladkou odměnu. Po vystoupení se mají možnost všechny děti setkat s Míšou na autogramiádě, vyfotit se, nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko na předem označeném místě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Míša Růžičková

Pension Centrum ĹĂ­ÄŤanyĹĂ­ÄŤany (76 metrů)

Oáza ĹĂ­ÄŤanyĹĂ­ÄŤany (1 204 metrů)

Hotel PavilonĹĂ­ÄŤany (1 641 metrů)