Totální nasazení pro nemocnici Slaný

Totální nasazení pro nemocnici Slaný

Adresa:

Slaný, Wilsonova 575

Termín: 21.5.2020

21květen čtvrtek 20:00

Žánr: koncertylive stream online benefiční koncert Punk rock Rock


Přátelé a kamarádi, už dvakrát jsme měli tu smůlu, že jsme museli plánovaný live stream v březnu i v dubnu kvůli nemoci zrušit. Věříme však, že to teď do třetice vyjde, a má to navíc jednu velkou výhodu, neboť kromě live streamu může náš koncert sledovat i omezené množství publika přímo v místě konání. Kdo bude chtít, může si buď koupit vstupenku přímo do slánského divadla, kde je ovšem počet omezen devadesáti místy, anebo může sledovat live stream na našem facebooku.

I vy všichni, kteří se rozhodnete sledovat live stream, můžete akci podpořit koupí vstupenky ve výši, jíž si sami vyberete. Celý dvouhodinový koncert, kde zazní většina repertoáru včetně písniček, o které jste si již psali při plánování zmíněných minulých zrušených live streamů, jsme pojali jako BENEFIČNÍ KONCERT a většinu vybraných peněz jsme se rozhodli věnovat PRO NEMOCNICI SLANÝ.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Totální nasazení pro...

Sporthotel SletištěKladno (10.5 km)

Ubytování u OkořeHolubice (13.2 km)

Sporthotel Břve HostiviceHostivice (21.5 km)