Kungs

Kungs

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 29.3.2018 (čtvrtek) 30.3.2018
Vstupné:

690

29březen čtvrtek 21:00

Žánr: koncertypopelektro


Francouzský DJ a producent Kungs poprvé v České republice!

Kungs (aka Valentin Brunel) se představí ve své premiéře už 29. března v pražském Fóru Karlín. Kungs, patřící bezesporu k nastupující generaci nadějných producentů, měl k hudbě blízko už odmalička. Po neoficiálních remixech pobláznil celý svět na jaře roku 2016 songem This Girl, na kterém se podílelo australské funkové seskupení Cookin´on 3 Burners. S tímto, v současné době již notoricky známým songem, rychle obsadil přední příčky světových hitparád.

Jen o pár měsíců později přišel další producentský počin v podobě úspěšného songu Don´t You Know, kde mu s vokály pomohl Brit Jamie N Commons a Kungs se tak zařadil mezi definitivně ostře sledované nováčky na DJské a producentské scéně.

V listopadu 2016 vydal své debutové album LAYERS, oceněné jako diamantové na poli mezinárodním, v čele se songem I Feeel So Bad.

Vítězství ve francouzských Grammy za nejlepší elektronicko/taneční album roku a jeho mistrovské producentské počiny mu zajistily vystupování po boku takových hvězd elektronické hudby, jakými jsou například David Guetta nebo The Chainsmokers. 

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kungs

Pension Aaron Praha 8 (223 metrů)

Hotel Royal Galerie Praha 8 (257 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 239 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 975 m)