VŠEfest 2017

VŠEfest 2017

Adresa:

Praha 3, Jeseniova 208

Termín: 28.9.2017

28září čtvrtek 13:00

Žánr: festivalzdarma


Po úspěchu loňské premiéry VŠEFESTu pro vás chystáme druhý ročník hudebního festivalu VŠE. S Vysokou školou ekonomickou si lidé spojí většinou pojmy jako podnikání, manažer, účetnictví, ekonomie, party… Ale chytré hlavy?

Možná se divíte, ale je to tak: jsou mezi námi filosofové, vědátoři, lidi se skvělými nápady a spoustou energie, umělci, malíři, tanečníci, herci, hudebníci! Tak co dát chytré hlavy dohromady a užít si pohodové odpoledne a večer a zastavit na chvilku šrotování mozkových závitů? Vždyť bavit se občas musí každý – a my víme, že to jde dobře i bez alkoholu.

Na VŠEFESTu bude totiž o zábavu postaráno: Od odpoledne až do večera 28. září se vám na kolejích na Jarově představí pět studentských kapel a nepřeberné množství spolků studentů VŠE. Přijďte se proto na státní svátek od 13 přesvědčit do areálu kolejí na Jarově, že se chytré hlavy studentů VŠE dokážou i bavit - a to dokonce i bez alkoholu!

Pro návštěvníky festivalu budou k dispozici nealko nápoje zdarma. Kromě na kapely se můžete těšit i na širokou nabídku skvělého street food a zajímavý doprovodný program.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce VŠEfest 2017

Vila Garni Praha 3 (438 metrů)

Hotel Populus Praha 3 (474 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.6 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (3.6 km)