Crwecon 2017

Crwecon 2017

Adresa:

Praha 7, Plynární 23

Termín: 17.6.2017
Vstupné:

zdarma

Žánr: festivalykomikssetkání


V sobotu 17. 6. v ranních dopoledních hodinách propukne v Pražském Cross Klubu další ročník CRWECONU!

Ať už jste pravověrnými nadšenci, nebo vás komiksy jen zajímají, srdečně vás zveme na každoroční oslavu komiksů a všeho, co s nimi souvisí!

Program je neskutečně nabitý:

Ve třech přednáškových sálech se postupně setkáte s autory youtube pořadu KOMIKSÁŘ (www.komiksar.cz), Dan Černý pokřtí pětidílnou knižní sérii ze světa Strýčka Skrblíka od Nakladatelství Egmont, udělíme letošní komiksovou cenu FABULA RASA, podíváme se na projekt TRUCHLIVÝ AMORET PRAŽSKÝ, komiksoví nakladatelé se podělí o své plány a budou se i dražit originální kousky od předních českých výtvarníků. Kromě toho vás čeká obrovská hromada MANGY, které je vyhrazen třetí přednáškový sál. Tady se budou probírat novinky jako je třeba kniha o japonské popkultuře PLANETA NIPPON, nebo letošní sbírka tuzemské mangy VĚJÍŘ.

Program máme i pro ty nejmenší! V dětském koutku je připraven tým Lektorníku, který v dětech zažehne neodolatelnou chuť vytvořit vlastní komiks. Petr Kopl, autor komiksu Dechberoucí Zázrak, a další výtvarníci pak v malířské dílně budou vytvářet kresby pro návštěvníky výměnou za příspěvek pro charitativní účely. Zapomenout nesmíme samozřejmě ani na prodejní stánky a populární komiksovou burzu či hraní deskových her. A pokud budete mít štěstí, třeba se dostanete i do vysílání pořadu SMASH!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Crwecon 2017

Absolutum boutique hotel Praha 7 (190 metrů)

LEON Hotel Praha 7 (404 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.6 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (3.3 km)