Vernisáž Juergen Teller: Enjoy Your Life!

Praha 1, Alšovo nábřeží 12

14.12.2016

Další vstupenky

Vernisáž Juergen Teller: Enjoy Your Life!

VERNISÁŽ JUERGEN TELLER: ENJOY YOUR LIFE! (15. 12. 2016 - 19. 3. 2017) Srdečně Vás zveme na vernisáž autorské výstavy JUERGEN TELLER: ENJOY YOUR LIFE! konanou ve středu 14. prosince 2016 od 18:00 ve dvoraně Rudolfina.

Těšíme se na Vaši návštěvu! Facebooková událost >> www.facebook.com/events/1703759016513212/ Výstava potrvá do 19. března 2017. Vstupenky jsou již v předprodeji zde bit.ly/2gCl8dx.

Galerie Rudolfinum otevře jedinečnou autorskou instalaci nejnovější tvorby Juergena Tellera, jednoho z nejžádanějších současných fotografů. Umělec se proslavil již v roce 1991 portréty kapely Nirvana a jejich frontmana Kurta Cobaina. Širokému publiku je známý především svou prací pro módní průmysl. V poslední době jsou to ale hlavně soukromé série fotografií, které prezentuje v knihách, časopisech či ve výstavních projektech.

Za svůj nezaměnitelný rukopis vděčí především kreativní svobodě, která mu byla dopřána i u komerčních zakázek. I přes zdánlivou nahodilost je jeho tvorba založena na pečlivém plánování a inscenaci podobné spíše filmovým režisérům. Snapshotová kvalita a nedokonalá krása fotografií tak v sobě skrývají promyšlenost a důslednou práci s fotografovanými protagonisty či místy jejich zachycení. Více informací o výstavě naleznete na našich webových stránkách www.galerierudolfinum.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.