Světový klavírní virtuóz Eric Lemarquis zahraje v Praze

Praha očekává jednoho z nejlepších klavírních virtuózů světa. Už devátého prosince zahraje v pražském Atriu na Žižkově v Praze Eric Lemarquis. Muž, jehož jméno zná každý dobrý muzikant. Umělecký ředitel výjimečného festivalu Concerts aux chandelles de Kichompré ve Francii, kam se touží dostat většina začínajících českých i zahraničních umělců.

Jeho vítězové se poté mohou ucházet o místa ve světových orchestrech. Eric Lemarquis přijede do Prahy zahrát poprvé a návštěvníci jeho koncertu si budou moci vyslechnout díla z pera mistrů Schuberta, Beethovena, Mozarta či Debussyho. Posluchači budou mít jedinečnou možnost osobně poznat umělce, který koncertuje již od svých třinácti let.

Předprodej vstupenek na www.ticketportal.cz nebo v pokladně Atria vždy v pondělí a ve středu od 15 do 18 hod. Neváhejte!

Eric Lemarquis se mimo svou koncertní činnost se věnuje vyhledávání talentů v řadách mladých nadaných hudebníků na Mezinárodní přehlídce smyčcových nástrojů Kichompré pro hudebníky mladší pětatřiceti let. "Tato přehlídka vzniká za podpory největších konzervatoří v Evropě a jiných kontinentů. Pravidelně se jí účastní hráči z Paříže, Saint-Petersbourgu, Moskvy, Jerevanu, Alžíru, Milána, Londýna a dalších metropolí a podporují jí i takové světové kapacity jako jsou profesoři Nikitin, Brussilovsky, Müller, Oistrakh, Shahovskaia a další, " říká Miroslava Drakselová ze žižkovského Atria.

Erica Lemarquise budete mít jedinou možnost vidět a slyšet devátého prosince od 19.30hod. v Atriu na Žižkově. Vstupenky na jediný koncert je možné zakoupit na www.ticketportal.cz

Eric Lemarquis patří mezi nejlepší klavírní virtuózy světa. Eric Lemarquis se mimo svou koncertní činnost se věnuje vyhledávání talentů v řadách mladých nadaných hudebníků na Mezinárodní přehlídce smyčcových nástrojů...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 3 Akce v okolí
  • Divadlo Ponec

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo Ponec
    Praha 3, Husitská 24

    Divadlo Ponec se jako zcela nový druh uměleckého prostoru poprvé otevřelo... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.