Ventolin & RSS B0YS live in Cross

Koncert u příležitosti vydání split alba! Polské labely **Mik Musik** a **BDTA** vydávají společně split album českého excentrika **Ventolina** s polskými mysteriózními elektronickými experimentátory **RSS B0YS**.

Na desce je sedm instrumentálních skladeb, dvě od RSS B0YS, tři od Ventolina a dva vzájemné remixy. Deska vznikala postupně během dvou let 2015-16, kdy se Ventolin a RSS B0YS potkávali na koncertech v ČR a Polsku. Byť se tvorba obou liší, na této desce našli společnou řeč, která vychází z podobného živého přístupu k elektronickým hudebním nástrojům a vystupování. Nejedná se o vteřinu po vteřině pečlivě aranžované a kalkulované skladby, ale o záznam živého hypnotického hraní, syrové energie interakce se stroji.

**THE GAME YS R0TTYN** označuje téma manipulace s daty, která si upravujeme tak, abychom vytvořili svět, který bude lépe vypadat, za který se budeme moct schovat. Cover design k desce vytvořilo designérské studio **The Rodina**. Album vychází v limitované edici 200 Ks CD. Support: Silhouette Yacube 2nd stage Corborat a hosté

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.