Šestka slaví desáté narozeniny

Šestka slaví desáté narozeniny

Adresa:

Praha 6, Fajtlova 1090/1

Termín: 19.11.2016
Vstupné:

zdarma

19listopad sobota 11:00

Žánr: ostatní akcedětské


V sobotu 19. listopadu na návštěvníky OC Šestka čeká bohatý program, dárky a samozřejmě nebude chybět narozeninový dort. A ne jen tak ledajaký – dort z neuvěřitelných 5000 muffinů! Celým dnem bude provázet Heidi Janků, na malé i velké čeká například kouzelnické vystoupení, divadélka či koncert Dády Patrasové.

V průběhu dne se také budou rozdávat dárkové poukázky v celkové hodnotě 10.000 Kč. Oslavy vyvrcholí tradičním rozsvícení STROMU SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ. „Je to tradice, kterou s radostí každý rokdržíme. Je úžasné kolik lidí se vždy zapojí a snaží se připravit krásnější Vánoce dětem, které zatím neměly v životě tolik štěstí.

Letos budeme plnit přání dětem z nedalekého dětského domova v Unhošti a také dětem z Domu tří přání, který je na Praze 6,“ vysvětluje Adéla Petráková. U příležitosti rozsvícení Stromu splněných přání zazpívají také přímo děti z dětského domova Unhošť. Přání bude možné plnit až do 15. prosince. Součástí oslav letošních kulatin je také akce Deset dní plných slev: od 11. do 20 listopadu čeká v OC Šestka na zákazníky rozsáhlá slevová akce, díky které mohou ušetřit až 50%.

Další informace jsou k dispozici na webu www.oc-sestka.cz a na Facebooku OC Šestka.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Šestka slaví desáté...

Holiday Inn Prague Airport Praha 6 (587 metrů)

Hotel Meritum Praha 6 (2 km)