Praha 10, Děkanská vinice I. 987/5

30.10.2016

50 Kč

Další vstupenky

Na Bohemku přijedou rozjeté Pardubice

Superligový tým FbŠ Bohemians má na programu v neděli večer domácí utkání proti pardubickým sokolům a florbaloví fanoušci se mají na co těšit. Na Děkance totiž bude k vidění souboj o velmi důležité body. V rámci 9. kola na sebe narazí dva velcí rivalové bojující o play-off. Klokanům se do něj v posledních sezónách daří pravidelně postupovat, ale jejich cesta končila vždy ve čtvrtfinále.

To Pardubice by se za čtvrtfinále rozhodně nezlobily a rády by poprvé okusily atmosféru play-off. V letošní sezóně k němu mají zatím velmi dobře našlápnuto. V posledních 3 kolech totiž zvítězily a vyhouply se na 7. příčku. Jsou hned za pražskými klokany, kteří naopak poslední tři zápasy nezvládli a v neděli budou chtít, aby zůstali v kontaktu se špičkou tabulky. Pardubice navíc objevily nejspíš nového střelce.

V posledním utkání proti Vítkovicím vstřelil mladíček Pakosta hned 4 branky a srazil vicemistra na kolena. Hráči Bohemians zatím trápí spíš silné soupeře a u slabších týmů mají možná trošku problém s motivací. O tu však budou mít v neděli postaráno. Nutně potřebují získat nejlépe plný počet bodů a získat klid. V loňské sezóně se oba týmy utkaly pouze v základní části a oba zápasy ovládli klokani. Doma vyhráli 9:5 a v Padubicích 6:4. Klokani se budou v neděli spoléhat i na tradičně dobrou atmosféru na svých utkáních, kterou jim vytváří jejich věrní fanoušci. Kromě toho je k utkání připraven bohatý doprovodný program.

Před zápasem mužů bude navíc k vidění zápas juniorů, kteří také vyzvou Pardubice a půjde tedy o dvojitý souboj mezi klokany a sokoly. Mezi mladíky jsou však větší rozdíly. Klokani jsou na prvním místě a Pardubice na posledním. Nedělní program – 30.10. 2016: 15:00 – FbŠ Bohemians vs. Sokol Pardubice – G2 liga juniorů 18:00 – FbŠ Bohemians vs. Sokol Pardubice – Tipsport Superliga

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 10 Akce v okolí
  • Divadlo X10/Strašnické divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo X10/Strašnické divadlo
    Praha 10, Solidarity 53

    Divadlo X10 bylo založeno v roce 2013 jako divadlo jasné dramaturgie,... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.