Denis Matsuev

Evropské turné klavírního virtuosa Denise Macueva. Prosinec 2016

Ruský klavírový virtuos Denis Macuev v prosinci 2016 vystoupí na hlavních scénách v zemi s novým programem. Jde o skutečně významnou událost v kulturním životě Německa. Koncerty Denise Macueva budou dlouho očekávanou a nezapomenutelnouudálostí pro všechny milovníky a vyznavače jeho tvorby. Posluchači se mohou těšit na neuvěřitelnouenergii, umělecké kouzlo a nádhernou hudbu klavírových skladeb.

Milovníkům klasické hudby stačí pouhá zmínka o Denisu Macuevovi, jehož koncerty jsou vždy vyprodány, aby si hned vybavilivynikající provedení světových hudebních skvostů, nové a smělé improvizace známých děl. Tentokrát hudebník připravil pro běloruské diváky koncert s překvapením: speciální fantastický projekt, nabitý nepopsatelným kouzlem symfonického jazzu.

Je to syntéza různých hudebních směrů, spojující skvostná symfonická aranžmá s moderními jazzovými rytmy. Tento hudebník je vítaným hostem v nejlepších světových koncertních síních. Posluchačům se na Macuevových koncertech otevírá hudebníkova tvůrčí osobnost: velkolepá technika hry spojující hloubku hudebního vnímání a novátorský přístup ke hře.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.