Wine & Art Prague 2016 v Českém centru

V sobotu 24. září 2016 se České centrum Praha jako jedna z pražských galerií zapojí do trasy projektu Wine&Art, kde si můžete vychutnat spojení sklenky vína a umění.

Putování po "zážitkových tratích vína a umění" navazuje na tradiční způsob putování po jednotlivých vinných sklepích z vinařských oblastí. Navržená trať se bude křížit a navazovat na sebe - budete si tak moci procházet jednotlivými zastávkami umístěnými v galeriích či muzeích a prohlédnout si výstavu, ochutnat další víno a informovat se v Regionpointu o atraktivitách a poskytovaných zážitcích v jednotlivých regionech ČR.

Letošní ročník se odehrává především v oblasti gastronomických zážitků, regionálních potravin a výrobků, ale půjde i o volnočasové aktivity, které může region nabídnout, tradiční výrobu řemesel, návštěvu ryze českých výrobců a podobně. Cílem akce s puncem značky "Země hojnosti" je otevření nové sezony zážitkové turistiky.

Během tohoto jediného dne můžete využít navržené zážitkové tratě dle mapy na voucheru, nebo si v přestupních uzlech můžete vytvořit trasy vlastní.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.