Wine & Art Prague 2016 v Českém centru

Wine & Art Prague 2016 v Českém centru

Adresa:

Praha 1, Rytířská 31

Termín: 24.9.2016

24září sobota 10:00

Žánr: ostatní akcegastrovíno


V sobotu 24. září 2016 se České centrum Praha jako jedna z pražských galerií zapojí do trasy projektu Wine&Art, kde si můžete vychutnat spojení sklenky vína a umění.

Putování po "zážitkových tratích vína a umění" navazuje na tradiční způsob putování po jednotlivých vinných sklepích z vinařských oblastí. Navržená trať se bude křížit a navazovat na sebe - budete si tak moci procházet jednotlivými zastávkami umístěnými v galeriích či muzeích a prohlédnout si výstavu, ochutnat další víno a informovat se v Regionpointu o atraktivitách a poskytovaných zážitcích v jednotlivých regionech ČR.

Letošní ročník se odehrává především v oblasti gastronomických zážitků, regionálních potravin a výrobků, ale půjde i o volnočasové aktivity, které může region nabídnout, tradiční výrobu řemesel, návštěvu ryze českých výrobců a podobně. Cílem akce s puncem značky "Země hojnosti" je otevření nové sezony zážitkové turistiky.

Během tohoto jediného dne můžete využít navržené zážitkové tratě dle mapy na voucheru, nebo si v přestupních uzlech můžete vytvořit trasy vlastní.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Wine & Art Prague 2016 v...

Hotel Prague Golden Age Praha 1 (118 metrů)

Hotel Dar Praha 1 (131 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (228 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (242 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (483 m)