Večer tříkrálový

Večer tříkrálový

Adresa:

Praha 8, Zenklova 34

Termín: 14.9.2016
Vstupné:

320,- nebo 280,- Kč

14září pátek 19:00

Žánr: divadlo


Žádný sen není nesplnitelný… 
Jedna z nejslavnějších komedií všech dob v novém kabátě. 

Shakespearova hra je veselou a něžně poetickou komedií o nejrůznějších podobách a projevech lásky a sebelásky, brilantní a překvapivou hrou záměn. Jejími ústředními hrdiny jsou k nerozeznání si podobní sourozenci Viola a Sebastian, kteří se jeden druhému ztratili během strašlivé bouře na moři a vzájemně se považují za mrtvé. Shledají se nakonec? A získají protějšky, které milují? Kdo je vlastně kdo a kdo koho miluje?

Bystrý rozum, nápaditost a přející náhoda nakonec způsobí, že je pýcha a nadutost po zásluze potrestána a zlý osud překonán. Příležitostí k dojetí, zasmání a překvapení je zde víc než dost - zvlášť, když se do příběhu zamíchají ještě hosté a sloužící Oliviina dvora, zvláště pak Tobiáš Říhal a Malvolio, kteří patří mezi nejoblíbenější postavy Shakespearových her. Večer tříkrálový patří k těm moudře optimistickým hrám, které v pravém slova smyslu diváky baví.

V režii Ivana Krejčího hrají: Jan Kačer, Ivana Wojtylová, Zuzana Slavíková, Ivan Jiřík, Tomáš Dianiška, Radek Valenta, Jan Teplý, Tereza Dočkalová, Ondřej Veselý, Vilém Udatný, Stanislav Šárský.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Večer tříkrálový

A1 hotel Praha 8 (514 metrů)

Hotel Jeřábek Praha 8 (580 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.1 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (3.8 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (3.9 km)