Žehlím si karmu a běžím pro předčasně narozené děti

Praha 1, Náměstí Republiky

10.9.2016

1.200 - 1.400

Další vstupenky

Žehlím si karmu a běžím pro předčasně narozené děti

Poběžte s námi v září Birell Grand Prix Praha 2016: Běh pro ženy na 5km nebo Birell Běh na 10km. Co získáte? - zažijete skvělou atmosféru - pokoříte svůj rekord - v ceně startovného získáte nadační tričko Žehlím si karmu - z každého startovního čísla přispíváte 600Kč na pomoc konkrétní rodině na výdaje spojené s péči o předčasně narozené dítě - uděláte radost sobě a své karmě

STARTOVNÉ: Běh pro ženy na 5km: 1200Kč Birell Běh na 10km: 1400Kč Pro více informací nebo Vaši registraci prostřednictvím Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny kontaktujte Petru Čistou na petra@predcasnenarozenedeti.cz nebo tel. 774 561 207 Jste už zaregistrováni, a přesto byste chtěli pomoci rodinám předčasně narozených dětí?

Napište si o Vaše tričko na petra@predcasnenarozenedeti.cz Vyberte si Vaši velikost a v září můžete za běhu přežehlit svou karmu společně s námi. Loni nás podpořilo šedesát běžců, což byl rekordní počet mezi charitativními projekty. Pojďme ho letos společně zlomit:-) těšíme se na vás!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.