Zažít město jinak před Crossem - Charitativní blešák

Chtěl bys přispět na dobrou věc, ale dárcovské sms tě nebaví? Nemáš z nich ten správný pocit, že jsi někomu pomohl? A kupovat plyšáky u metra, taky není to pravý ořechový? Co takhle „blešák“? Ve stylu dej, kolik chceš, za kolik chceš?

Myšleno, vyber si, co se ti líbí a „zaplať“ (DARUJ) částku dle tvého úsudku. CROSS][CLUBve spolupráci Zažij město jinak, poskytl prostory pro charitativní přehlídku ve které můžeš přispět dvěma způsoby: 1. Pošleš, doneseš, dovezeš, dotáhneš, přivlečešoblečení, knihy, cdéčka, šperky…které již nevyužiješ, ale je ti jich líto vyhodit a zároveň usoudíš, že je ještě někdo třeba může využít.

Věci můžeš darovat do konce srpna na šatnu clubu Cross od 20:00 nebo do Yes café na Letenském náměstí každý den dle otevírací doby. Popřípadě se domluvit telefonicky 737 948 223 2. Dorazíš 17.9 na zahrádku Kavárny klubu Cross, která bude poseta obtěžkanými ramínky, z nichž budeš moci vybírat.

Dále je na programu připravená módní přehlídka a modely, které uvidíš, se poté budou dražit. Doprovodný program je složený ze spousty kulturních, sportovních a vzdělávacích aktivit a bude upřesněn v nejbližších dnech. Výtěžek bude věnován neziskové organizaci Kvadru, o.p.s. Vstup zdarma 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.