URBAN SCALP - The Last Lesson

Praha 3, Tachovské náměstí 7

30.6.2016

Další vstupenky na koncerty

URBAN SCALP - The Last Lesson

URBAN SCALP - The Last Lesson Myslíte, že vysvědčením to celé končí? Že si ho odnesete domů, někam založíte a nastanou dva měsíce plážové pohody? To se ale šeredně pletete! Před definitivním koncem školního roku vás totiž ještě čeká THE LAST LESSON!

Povinné vyučování začne 30. června přesně ve 21:00 na fakultě aplikovaného Drum and Bassu, v učebně STORM. Rozvrh! - DrBs. Volume Plus, Lir. Doktor matematicko-hudební analýzy vás seznámí s problematikou „rovnic o čtyřech neznámých vinylech”. - UrbS. NEURO:LAB

Vrchní tělocvikáři se postarají o nekompromisní hodinu tělocviku plnou potu a akrobatických sestav. - UrbS. TOD Praktické laboratorní cvičení povede docent harmonické chemie. - AuBr. Lee Meow Renomovaná profesorka zeměpisu vás provede Mariánským příkopem a ostatními hlubinami moře. - UrbS. STUX Magistr hlubinné psychoterapie vám bude přednášet o „filosofii beatu”. Na nerušený průběh vyučování pak bude dohlížet školní inspektor ILL MINDED MC.

To vše proběhne pod záštitou rektorátu Urban Scalp, nově vzniklého studijního programu, který si klade za cíl vnést čerstvý vítr do zatuchlých akademických kabinetů! Nezapomeňte si říct rodičům o příspěvek na učebnice ve výši 50 Kč. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 3 Akce v okolí
  • Divadlo Ponec

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo Ponec
    Praha 3, Husitská 24

    Divadlo Ponec se jako zcela nový druh uměleckého prostoru poprvé otevřelo... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.