URBAN SCALP - The Last Lesson

URBAN SCALP - The Last Lesson

Adresa:

Praha 3, Tachovské náměstí 7

Termín: 30.6.2016

30červen čtvrtek 21:00

Žánr: koncertydrum and bass


URBAN SCALP - The Last Lesson Myslíte, že vysvědčením to celé končí? Že si ho odnesete domů, někam založíte a nastanou dva měsíce plážové pohody? To se ale šeredně pletete! Před definitivním koncem školního roku vás totiž ještě čeká THE LAST LESSON!

Povinné vyučování začne 30. června přesně ve 21:00 na fakultě aplikovaného Drum and Bassu, v učebně STORM. Rozvrh! - DrBs. Volume Plus, Lir. Doktor matematicko-hudební analýzy vás seznámí s problematikou „rovnic o čtyřech neznámých vinylech”. - UrbS. NEURO:LAB

Vrchní tělocvikáři se postarají o nekompromisní hodinu tělocviku plnou potu a akrobatických sestav. - UrbS. TOD Praktické laboratorní cvičení povede docent harmonické chemie. - AuBr. Lee Meow Renomovaná profesorka zeměpisu vás provede Mariánským příkopem a ostatními hlubinami moře. - UrbS. STUX Magistr hlubinné psychoterapie vám bude přednášet o „filosofii beatu”. Na nerušený průběh vyučování pak bude dohlížet školní inspektor ILL MINDED MC.

To vše proběhne pod záštitou rektorátu Urban Scalp, nově vzniklého studijního programu, který si klade za cíl vnést čerstvý vítr do zatuchlých akademických kabinetů! Nezapomeňte si říct rodičům o příspěvek na učebnice ve výši 50 Kč. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

1prosinec pátek 20:30

Jazz revue

, Čechův most Koncert

10prosinec neděle 20:30

Ubytování v okolí akce URBAN SCALP - The Last...

Seifert Superior Praha 3 (118 metrů)

Hotel Gloria Praha 3 (121 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (760 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 784 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 520 m)