Zmateni obrazem: Obrazové zpravodajství v globálním kontextu

Zmateni obrazem: Obrazové zpravodajství v globálním kontextu

Termín: 7.4.2016

7duben čtvrtek 19:00

Žánr: ostatní akce


Denně se setkáváme se stále větším počtem vizuálních podnětů dokumentující děje, které se odehrávají i tisíce kilometrů od nás. Rozumíme ale díky těmto obrazům situaci v daném místě lépe? Dokážeme přicházející zprávy správně interpretovat, nebo jsou pro nás zdrojem zmatení?

Pozvání na panelovou diskuzi přijali následující hosté: Miguel Ángel Sánchez - španělský fotograf působící v Istanbulu Jan Šibík - fotograf známý svými fotografiemi z válečných konfliktů Michal Kubal - vedoucí zahraniční redakce ČT Markéta Kutilová - novinářka, spolupracovnice společnosti Člověk v tísni a aktivní členka občanských sdružení Femisphera a Pontopolis Moderuje: Jakub Klepal - výkonný ředitel Nadace Forum 2000 Panelová diskuze v českém a španělském jazyce se koná v rámci doprovodného programu výstavy UPFRONT: Váleční fotoreportéři.

Rezervace nutná na: rezervace@dox.cz. Vstupné: 60/40 Kč. Více informací: http://bit.ly/1pKECj2. Zdarma pro členy Klubu přátel DOX. Autor úvodní fotografie: © Álvaro Ybarra Zavala, Getty Images.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zmateni obrazem:...

LEON Hotel Praha 7 (138 metrů)

Extol Inn Praha 7 (307 metrů)