Přejít na stránky Ticketpro.cz

Patrície a Eliška Walsh (Ptáčková) + Band

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 25.3.2014

25březen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopfolkcountryjazzblues


PATRÍCIE + ELIŠKA WALSH (PTÁČKOVÁ) BAND

PATRÍCIE

Kapela pohybující se na pomezích popu a folku se opírá především o skladatelský a textařský talent písničkářky Patricie, která dokáže ve svých textech vtipně glosovat svět své generace, zároveň se nebojí prezentovat ve své křehké rovině. Patricie se objevila po boku kapel jako Xindl X, Václav Neckář či Ivan Hlas, od roku 2011 samostatně koncertuje po pražských klubech. Kapela, k jejímuž vzniku došlo na Konzervatoři Jaroslava Ježka, se skládá ze čtyř členů (Jakuba Antla – baskytaristy kapely Nightwork, Jan Steinsdorfera – pianisty od Ewy Farné, slovenského bubeníka Karola Žabky a bluesového kytaristy Jakuba Juránka). Na poslední desce Patricie spolupracovala se známým producentem a zpěvákem Borisem Carloffem, který její tvorbu posunul do alternativnější roviny.

ELIŠKA PTÁČKOVÁ

Zpěvačka Eliška Ptáčková, která byla v letech 2007 až 2009 vánočním hostem Čechomoru a která v roce 2012 a 2013 několikrát předskakovala Tomášovi Klusovi na turné „Ani si nesedejte“, vydala debutové autorské album nazvané „Svým způsobem“. Album vyšlo vlastním nákladem pod producentským dohledem v Česku domestikovaného Američana Steva Walshe. Probíhající koncerty k autorské desce jsou kolekcí skvělých česko-anglických písní, které se žánrově pohybují mezi folkem, blues, country i jazzem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Patrície a Eliška...

Žižkovská televizní věžPraha (204 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (609 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 605 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (197 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 608 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 413 m)