Přejít na stránky Ticketpro.cz

Kieslowski + Manon meurt

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 12.2.2014

12únor čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazz


Kieslowski je projekt o dvou lidech, o dvou hlasech a intimitě, která tě může říznout, když si ji pustíš k tělu.

Kieslowski je projekt o dvou lidech, o dvou hlasech a intimitě, která tě může říznout, když si ji pustíš k tělu. Duo tvoří hudebník DKP (působil v kapelách Bez peří, Houpací koně a je členem doprovodné kapely Xaviera Baumaxy) a pianistka Marie Kieslowski. Kieslowski o sobě dali vědět poměrně brzy od svého vzniku, a to deskou Tiché lásky, která vyšla v roce 2011. V září 2012 Kieslowski vydali druhé album Na nože, které naplňuje načaté téma vztahů, lásky, nejistot, strachů, dospívání a hledání klidného místa, kde již není potřeba nic říkat. Na koncert Kieslowski představí svoje nové EP speciálních remixů nazvané Na lože.

Kapela Manon meurt je mladá shoegaze kapela, fungující rok a půl. Za tu dobu ale stihli objet celou republiku, zastavit se na Slovensku a předskakovat legendě My Bloody Valentine. V rekapitulacích nových objevů na domácí scéně, je Manon Meurt často skloňované jméno a mezi hudebními novináři a kritiky je cítit nedočkavost.  Nyní Manon dokončuje první, všeobecně velmi očekávanou nahrávku, na kterou přispěli sami fanoušci prostřednictvím portálu hithit.com. Pokud se vše stihne (začíná se pomalu lisovat), nahrávku během koncertu v JazzDocku pokřtí.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kieslowski + Manon meurt

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (655 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (872 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 232 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (618 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (440 m)