Camping s Ondřejem Cihlářem: Dagmar Pecková a Michal Sedláček

Camping s Ondřejem Cihlářem: Dagmar Pecková a Michal Sedláček

Termín: 18.5.2022
Vstupné:

zdarma

18květen středa 19:00

Žánr: ostatní akcearchitektura talk show Praha

Umělci: Dagmar Pecková


Zpívala v newyorské Carnegie Hall, amsterdamské Concertgebouw, pařížské Opéra National de Paris a dalších koncertních síních po celém světě. Proslavila se rolí Carmen ve stejnojmenné opeře. Pozvání do Campingu tentokrát přijala mezzosopranistka Dagmar Pecková, která je také jednou z ambasadorek stavby a soutěže na podobu Vltavské filharmonie. Do druhého campingového křesílka usedne architekt Michal Sedláček, který je předsedou poroty této nejsledovanější architektonické soutěže v Česku a rovněž ředitel Kanceláře architekta města Brna.

Jak bude vypadat Brno za 20 let? To zjistí herec a režisér divadla Vosto5 Ondřej Cihlář v dalším díle talk show, v které diskutuje s odborníky, politiky, vizionáři i aktivními občany o architektuře, metropoli či městských plánech.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Dagmar Pecková je renomovaná operní a koncertní pěvkyně. Je absolventkou pražské konzervatoře. Na počátku své hvězdné kariéry se stala vítězkou Pěvecké soutěže Antonína Dvořáka v Karlových Varech.Již během studií byla...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Camping s Ondřejem...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (506 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (910 metrů)

Royal Court HotelPraha (910 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (991 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (572 m)