Právnický ples

Právnický ples

Adresa:

Praha, Náměstí Republiky 5

Termín: 26.3.2022
Vstupné:

400 - 1890

26březen sobota 19:00

Žánr: ostatní akceples tanec společenské akce


Vážené dámy, vážení pánové, vážené studentky a vážení studenti,

 
přijměte naše pozvání na Právnický ples 2022, který pořádá Spolek českých právníků Všehrd ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy. Ples se tradičně koná na samém vrcholu plesové sezóny, 26. března 2022, v prostorách Obecního domu, perle secesní pražské architektury. Právnický ples byl vždy ojedinělou událostí s velkým celospolečenským dosahem. Dodnes zůstává Právnický ples místem setkávání představitelů české advokacie, justice, akademické obce, studentů a široké veřejnosti.
 
 
 
Příběh Právnického plesu započal již 14. března 1870 a od té doby následuje osud Spolku i českých národních dějin. Ačkoli byla tradice plesu vícekrát přerušena, nikdy zcela nezanikla a nadále pokračuje. Tím je Právnický ples událostí zcela výjimečnou. 
 
Letošní ročník se koná pod záštitou předsedy Ústavního soudu JUDr. Pavla Rychetského, dr. h. c. a radního hl. m. Prahy Mgr. Jana Chabra.
 
Těšíme se na Vás!
 
Více informací na www.plespravniku.cz, události na Facebook a LinkedIn.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce