Žižkovské letovisko - Dingo

Žižkovské letovisko - Dingo

Adresa:

Praha 3, Čajkovského 12

Termín: 10.8.2021 v 18:30 hod. (úterý)
Vstupné:

100 Kč - 150 Kč

10srpen úterý 18:30

Žánr: koncertyFolk Eastern Folk Lo-Fi letní scéna open air koncert pod širým nebem Praha


V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko. S ní odstartovala také série koncertů, které se odehrají v zahradě Atria ve vnitrobloku vedle budovy odsvěceného barokního kostela. Zahrají Never Sol nebo Amelie Siba.

„Po náročném období spojeném s pandemickou situací chceme jako příspěvková organizace Prahy 3 nabídnout hudebním fanouškům od klasiky až po alternativní směry možnost užít si koncerty na čerstvém vzduchu a v intimním prostředí zahrady Atria na Žižkově. Kulturní zážitek mohou diváci doplnit návštěvou naší galerie, kde právě probíhá Interaktivní výstavní projekt Zachraň jídlo!,“ doplňuje ředitelka příspěvkové organizace Za Trojku Marie Kašparová.

10. srpna od 18:30 Žižkovské letovisko rozezní pět kovbojů, na které je vypsána odměna za šíření kvalitní country hudby. Jako jediná country kapela seznamují DINGO banjo a balalajku s blackmetalovým growlem a seznámí s ním i vás. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Žižkovské letovisko -...

Ĺ˝iĹľkovská televiznĂ­ věžPraha (129 metrů)

Hotel TheatrinoPraha (176 metrů)

Hotel TaurusPraha (459 metrů)