Oktagon Underground - Vémola vs. Marpo

Oktagon Underground - Vémola vs. Marpo

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 13.11.2021 v 18:00 hod. (sobota)
Vstupné:

od 990 Kč

13listopad sobota 18:00

Žánr: sportbox

Umělci: Marpo


Zápas, který visel ve vzduchu a hlavách fanoušků už roky, se právě teď stal skutečností! Střet dvou světů, sportovců, celebrit a velikých osobností před zraky celého národa se uskuteční v pražské O2 areně 13. listopadu 2021.

„On výzvu od opravdového zvířete nepřijme,“ nechal se před časem slyšet Vémola… ale ano, stalo se!

„Stoprocentně mám šanci. Byla by ostuda, kdyby se mnou prohrál. Není na tom boxersky dobře a všichni to ví,“ hlásí sebevědomě Marpo.

Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář v boxu – a tedy mimo svou komfortní zónu – střetne s českým rapperem Marpem.

To a mnohem víc na události, jaká u nás nemá obdoby! Hvězdy OKTAGONU, to nejlepší, co domácí scéna bojových sportů nabízí a samozřejmě audiovizuální show, která v doprovodu s atmosférou O2 areny, vyčarují doživotní zážitek.

Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina je český rapper přezdívaný též "král metafor. Byl členem uskupení Charakter crew, nyní pouze koncertuje v seskupení Marpo

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Oktagon Underground -...

Hotel CarolPraha (142 metrů)

Hotel Relax InnPraha (412 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)