Letní scéna - Dj Little Frank Roman Rai

Letní scéna - Dj Little Frank Roman Rai

Adresa:

Praha 1, Národní 26

Termín: 30.7.2021 v 18:00 hod. (pátek)
Vstupné:

zdarma

30červenec pátek 18:00

Žánr: koncertyletní scéna open air koncert pod širým nebem zdarma Praha

Umělci: Roman Rai


Terasa, pohoda a tanec. Každý čtvrtek a pátek se můžeš v Máji 4. patro těšit na stage Paláce Akropolis. Máme pro vás připravené skvělé DJs a naší stage na terase. A pivo taky! Program pro vás máme přichystaný na terase po celé léto. Každý čtvrtek a pátek, začínáme v 18:00.

Máj není jen nákupák ze 70. let, je to hlavně zástupce světové architektury a již druhým rokem je jeho 4. patro s obrovskou terasou centrem kulturního a společenského dění.

Vstup je zdarma a dovnitř se dostanete z vchodu, který se nachází na nároží ulic Národní a Spálená.

DJ LITTLE FRANK

balearic

Člen mezinárodního uskupení Balearic Assassins of Love původem z Manchesteru je už více než dekádu stálicí pražské DJské scény. Ze své sbírky vinylů servíruje elegantní mixy soulu, funku, disca a jazzu inspirované eklektickou baleárskou DJskou školou

Roman Rai

DJ, remixér, kompilátor, šéf labelu Moving Pictures a producent, jehož tracky zní v předních klubech celého světa. V produkci i v setech se stejně suverénně pohybuje jak v oblastech ambientních ploch, tak v rovných i lámaných beatech. 

DJ Roman Rai, vlastním jménem Roman Hořínek, hraje od roku 1995, kdy se poprvé postavil za gramofony v kladenském klubu C19. V roce 1997 se v tomto klubu stal rezidentem a své umění zde převáděl na klubové noci pod názvem Boomerang....

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní scéna - Dj...

Hotel ElitePraha (159 metrů)

Old Prague HotelPraha (179 metrů)

Hotel Cloister InnPraha (269 metrů)