Přejít na stránky Ticketpro.cz

Zorro

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 4

Termín: 8.2.2014

8únor čtvrtek 01:00

Žánr: divadlokomediemuzikál


Muzikálová komedie s hudbou THE GIPSY KINGS

ZORRO – MUZIKÁL – HUDEBNÍ KOMEDIE

MUSICAL PRODUCTION ve spolupráci se Zorro (London) Limited uvádí legendární příběh hrdiny „Zorra mstitele“ od chilské autorky Isabel Allende.

Náš příběh vypráví o dvou bratrech, prvorozeném Ramónovi a mladším Diegovi a jejich rozdílné životní cestě. Ramón je krutým a ambiciozním protikladem mladého a nespoutaného Diega, kterého bratrův teror rodného městečka přivede zpět ze zámoří. zahalen černou maskou se Diego stává Zorrem, neohroženým ochráncem lidu a zastáncem spravedlnosti. setkává se po letech s kamarádkou z dětství Luisou a velká láska a Ramónova pomsta na sebe nenechají dlouho čekat. Svou velkou roli v příbehu sehraje i španělská kráska Inez, která svým půvabem a chytrostí pomáhá Zorrovi na jeho cestě za spravedlností…
Legendární příběh chilské autorky Isabel Allende inspiroval hudební skupinu Gipsy Kings a jednoho z nejlepších hudebních aranžérů Johna Camerona, kteří uvedli muzikál v Londýně 15. 7. 2008. Ukázalo se, že souboj dobra a zla, lásky a vášně, ve spojení se songy jako „Bamboleo“ či „Djobi Djoba“ a mnoha dalšími novými skladbami v rytmu flamenca, se rázem stal hitem sezóny s nominací na prestižní divadelní ceny. Podmanivá hudba, jedinečná choreografická a akrobatická čísla, flamencoa emocionálně nabitý romantický příběh – to vše je muzikál Zorro.

 

Diego - Zorro Holý Marek / Janota Lukáš / Urban Robert

Inez - Absolonová Monika / Janotová Světlana / Vaňková Ivana

Luisa - Pavlovčinová Radka / Gazdíková Johana / Matušovová Viktoria

Ramón - Vojtek Roman / Jícha Robert / Vitázek Dušan 

García - Šiška Henrich / Němec Milan / Sagher Tomáš 

Starý cikán - Don Ale - Kříž Oldřich / Horáček František / Kolář Ladislav 

Joaquín, kytarista Piga  Dario - Vít Petr

Trumpetista 1   Ratschker Hubert

Trumpetista 2   Prokop Tomáš

Company - Chybová Barbara, Klečková Kateřina, Kolářová Janika, Kubinová Hana, Milfajtová Sára, Slezáčková Kateřina, Smijová Zuzana, Králová Monika, Lánská Markéta, Miškovičová Eva, Vágnerová Tereza Aster, Novotná Lucie, Bajtková Adriana, Hatalová Natália, Kubášová Denisa, Bábor Ondřej, Havelka Patrik, Hybler Dominik, Jedlička Lukáš, Korsa Karel, Rozsochatecký Robert, Dobíšek Martin, Hub Radek, Šudoma Petr, Procházka, Václav Smysl, Oldřich Puškáš, Robin Kučera, Lukáš Smička Tomáš, Šemík Martin

Děti - Grossová Natálie / Hrychová Natálie / Štuková Sára

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zorro

Tyn Yard ResidencePraha (347 metrů)

The Emblem HotelPraha (742 metrů)

ValentinskaPraha (864 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (67 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (571 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (931 m)