Divadlo Palace, Praha 1

Divadlo Palace

Praha 1, Václavské náměstí 43

Není tu akce, kterou Divadlo Palace pořádá? Přidej ji

Divadlo Palace začalo svůj každodenní provoz 4. dubna 2006 premiérou černodivadelního představení Frankenstein. Od září 2006 začal Michal Kocourek spolupracovat na dramaturgii divadla s Alexejem Pyškem a jeho agenturou AP-prosper. Ta přinesla na repertoár své tituly, které se mohou pochlubit výjimečným hereckým obsazením. Pod jednou střechou se tak sejde skutečný herecký výkvět.

Adresa, na které se Divadlo Palace nachází, má dlouholetou kulturní tradici. Dlouhá desetiletí bylo v prostorách dnešního Divadla Palace jedno z nejznámějších kin na Václavském náměstí, kino Jalta. V září roku 1991 tu mělo svou první premiéru Divadlo Jiřího Grossmanna, po němž Divadlo Palace přebírá pomyslnou štafetu. Změnou názvu chce nová scéna zdůraznit, že hodlá uvádět jiný typ divadla než její předchůdce.

Divadlo Palace je nedotovanou soukromou scénou s celoročním provozem (hraje tedy i přes letní divadelní prázdniny). Do vínku mu byl ředitelem Michalem Kocourkem dán důraz na kvalitu repertoáru, a to jak černodivadelních inscenací, na něž by Divadlo Palace rádo naučilo chodit i českého diváka, tak i na inscenace činoherní.

Informace pro hadicapované diváky

Naše divadlo má k dispozici bezbariérový přístup (plošinou) a bezbariérové WC.Divadlo Palace - aktuální program a vstupenky

24březen sobota 19:00

26březen pondělí 19:00

16duben pondělí 19:00

17duben úterý 19:00

18duben středa 19:00

22duben neděle 19:00

23duben pondělí 19:00

30duben pondělí 19:00

vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)

Kousek odtud doporučujeme...

Café Louvre Praha 1 (678 m)
Kavárna Kaaba Praha 2 (699 m)

Štítky

Divadlo Palace: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!