Festival DejVícePraze

Festival DejVícePraze

Adresa:

Praha 6, Koulova 15

Termín: 19.6.2021 (sobota) 5.9.2021
Vstupné:

různe na každou akci

19čer - 5zář celý den

Žánr: popfestival


Festival DejVícePraze je nový projekt Nadačního fondu maléDivy a partnerů, který Vám přinese radost a zážitek z venkovní divadelní a hudební produkce. Část výtěžku ze sbírky poputuje na podporu týmu podpůrné (paliativní) péče dětských pacientů FN Motol, který se ročně postará o přibližně 200 dětí. Projekt je připraven ve spolupráci s MUDr. Lucií Hrdličkovou.

A co návštěvníky festivalu čeká? Od 19. června do 5. září mají možnost zhlédnout divadelní představení několika nejlepších českých divadelních souborů a hudebních interpretů. Těšit se mohou na Taťuldu, Spejbla a Máničku, které uvádí celé léto Divadlo Spejbla a Hurvínka, nebo na něco drsnějšího a víc dospěláckého jako je Vražda Krále Gonzaga v podaní pana Trojana a Dejvického Divadla. Účast v projektu přislíbil pan Suchý s Divadlem Semafor, nebo neméně kvalitní Divadlo Viola, či Divadlo Sklep. Fanoušci hudby budou spokojeni také, a jelikož se jedná o rodinný festival, nemůžeme zapomenout na generaci obdivovatelů Marie Rottrové, Dana Bárty či Rybiček 48.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival DejVícePraze

Hotel International PraguePraha (44 metrů)

Hotel MedaPraha (921 metrů)

Diplomat Hotel PrahaPraha (1 090 metrů)