Balancealots - Link the Click

Balancealots - Link the Click

Adresa:

Praha 8, Prvního pluku 2

Termín: 7.6.2021
Vstupné:

zdarma

7červen pondělí 19:00

Žánr: ostatní akcenový cirkus akrobacie hudba umění klaunérie Kasárna Karlín Praha zdarma


V nutkání se spojit s jejich prostředím, dva barevní a nepředvídatelní jedinci se spolu učí fungovat a společně tak hledají rovnováhu mezi dvěma extrémy sociálního spojení: online a offline přítomností. V jejich rozviklaném vozejčku přívážejí cirkusové dovednosti, živé rytmy a pozitivní energii do každé ulice a vytvářejí tak virtuální i reálná spojení. S pomocí balancu na rukou, žonglování, akrobacie a klaunérie se snaží vytvořit představení, které podivně normalizuje a oslavuje jinakost.

O Balancealots Balancealots je Česko-Skotské novocirkusové duo, které spolu tvoří Aleš Hrdlička a Hannah Lennox. Oba sólově absolvovali univerzitu Codarts Circus Arts v Rotterdamu, ale teď spojují své síly jako svěží a barevné duo, které se snaží spojit s diváky prostřednictvím žonglování a balancu na rukou.

Délka: 30 min Věk: 4+

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Balancealots - Link the...

Hotel FlorencPraha (167 metrů)

Hotel MuchaPraha (218 metrů)

Botanique Hotel PraguePraha (294 metrů)