LIVE stream - Kristina Barta a Nikol Bóková

LIVE stream - Kristina Barta a Nikol Bóková

Adresa:

LIVE stream

Termín: 29.4.2021

Žánr: koncertyjazz klasika vážná hudba live stream online zdarma

Umělci: Kristina Barta


Cyklus klavírních recitálů Hybatelé rezonance reaguje na covidovou dobu a ve čtvrtek 29. dubna od 20.30 hod. přináší mimořádné on-line setkání dvou výjimečně talentovaných půvabných dam, jejichž klavírní recitály byly plánovanou ozdobou třetího ročníku. Kristina Barta i Nikol Bóková se v přímém přenosu setkají v Anežském klášteře nejen v dialogu na koncertním křídle C. Bechstein D282, ale také v rozhovoru, kdy Nikol vyzpovídá Kristinu a Kristina Nikol. Během večera tak zazní to, co slovy nelze vyjádřit, a naopak slova doplní, co nelze vyjádřit jen hudbou.

Přenos proběhne na facebookové stránce a YouTube kanálu Hybatelů rezonance 

Moderní trio pod vedením přední české jazzové pianistky a skladatelky Kristiny Barty. Jejich zpěvavé melodie, nakažlivé rytmy, individuální přístup a skvělé interakce mezi členy kapely okouzlily mezinárodní porotu soutěže Jazz...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce