Přejít na stránky Ticketpro.cz

Plaistow

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 24.4.2013

24duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazzelektro


WE ARE PLAISTOW – WE COME IN PEACE Dobře střežená lahůdka švýcarské hudební scény, podobně jako kdysi dnes světoznámý trumpetista Erik Truffaz.

Stylovou nezařaditelností má Plaistow blízko k anglickým Portico Quartet, minimalistické cykly piana zase navazují na Phila Glasse, či australské The Necks se kterými je spojuje i stejné nástrojové obsazení. Zatímco hutná basa evokuje britskou školu. Formátem skupina sice odpovídá klavírnímu jazzovému triu, ale každou chvíli vás překvapí elektronickými gejzíry, jimiž vzápětí proniknou ostré rytmické hroty. K pojmenování Plaistow je inspiroval Squarepusher svou skladbou „Plaistow Flex Out“.

Poslední album, Lacrimosa, je dle kritiky quot;zákeřnou kombinací existenciální rozkoše a infekčního groove quot;. Pianista spustí figuru, která by mohla pokračovat do nekonečna, a bubeník a basista ji svojí polyrytmickou kanonádou rozcupují do sofistikovaných vzorců a potvrdí, že klavír tu v žádném případě není šéfem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Plaistow

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (637 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (862 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 193 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (580 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (408 m)