Přejít na stránky Ticketpro.cz

Pozitivní Praha

Adresa:

Praha 1, Štepánská 61

Termín: 23.11.2012

23listopad čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcepřednáškysetkánídiskuse


Zveme Vás na poslední diskusní setkání v rámci turné Pozitivní města, které se koná v pátek 23. listopadu od 19:00 hodin v Paláci Lucerna - Velký sál v Praze. Diskuzi Karla Janečka a jeho hostů završí hudební vystoupení. 

Zveme Vás na poslední diskusní setkání v rámci turné Pozitivní města, které se koná v pátek 23. listopadu od 19:00 hodin v Paláci Lucerna - Velký sál v Praze. Diskuzi Karla Janečka a jeho hostů završí hudební vystoupení.

Jména hostů i umělce, který v Lucerně vystoupí, oznámíme již brzy :).
Prvním krokem iniciativy Pozitivní evoluce byl projekt Vlny evoluce. Prostřednictvím celostránkových apelů ve vybraných denících nastartoval 8. října 2012 diskusi o morálních hodnotách, která pokračuje dodnes. Potěší nás, bude-li společně s námi v Praze. Věříme, že právě taková diskuse může ukázat, kolik schopných a pozitivně naladěných lidí žije v naší zemi. A budeme-li o sobě vědět, můžeme spolupracovat.
Iniciativa Pozitivní evoluce není kampaní k založení nové politické strany. Nechce ani dělat reklamu žádnému ze stávajících politických seskupení. Jde totiž o mnohem víc. O hodnoty, které pomohou nastartovat naši společnost.
Spojujeme lidi, kteří vnímají odpovědnost za náš společný svět. Přidejte se k nám
Těšíme se na vás.

Vaše Pozitivní evoluce

www.pozitivnievoluce.cz

Vstup je zdarma, přesto musí mít každý návštěvník akce vstupenku.

Vstupenky budou k vyzvednutí pouze v našem prodejním místě Rokoko na Václavském nám. v Praze a to od 13.11.2012 od 15.00. Maximální počet vstupenek na 1 osobu je 10 ks.

#160;

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pozitivní Praha

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (825 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (839 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (715 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (558 m)