Vstupte on-line do našeho Kulturního adventního kalendáře 2020 a navštivte hradecká divadla, galerii, filharmonii, muzeum, knihovnu a rozhlas. Přejeme si, aby letošní vánoční čas byl plný radosti, hudby a umění, které nemůžete nyní vidět a slyšet naživo. Přidejte se – stačí si kliknout na daný den v našem kalendáři.

Každý den až do toho Štědrého s námi můžete on-line vstoupit do míst a organizací, které jsou nyní uzavřeny. Všechny organizace si mezi sebe rozdělily jednotlivé dny v kalendáři a můžete se těšit na rozmanitý program. Filharmonie přispěje hudebními okénky, která rozmístila do míst, která jsou nyní veřejnosti nepřístupná. Muzeum Vás naláká na virtuální prohlídky a s Galerií si něco krásného vytvoříte. Divadla Vás potěší čteným slovem a putováním do Betléma pro dětské publikum. Zbytek je překvapení...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce