Horečka nedělní noci

Horečka nedělní noci

Adresa:

Praha 8, Křižíkova 10

Termín: 13.4.2021
Vstupné:

290 Kč - 890 Kč

Žánr: divadlomuzikál Praha

Umělci: Václav KoptaRadka FišarováOndřej RumlJan KřížMichaela TomešováRoman Vojtek


Jedinečné muzikálové představení plné skvělých umělců a hudebních hitů!

Co vše se může stát během jedné nedělní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? V tomto magickém opuštěném prostoru, plném vzpomínek, ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. stoletím. Potkáme tu též celou řadu lidských osudů. Proč do tohoto zapomenutého kabaretu chodí bohatý podnikatel, holčička, bezdomovci, či proč si tu dávají první rande osamělí středňáci? Vše nám odhalí mladý milenecký pár, který se tu objeví čistě náhodou a během nedělní noci zažije nečekané věci. Zpěv, tanec a láska. To vše a mnohé další v jedinečném muzikálovém benefičním představení.

Radka Fišarová  Narozena 19.12.1977 v PrazeZačínala zpívat v pěti letech ve sboru Bambini di Praga. Vystudovala pražskou Konzervatoř J.Ježka, obor zpěv a muzikál. Několik let se s vlastní skupinou Auris velmi úspěšně věnovala...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Horečka nedělní noci

Hotel FlorencPraha (25 metrů)

Hotel MuchaPraha (155 metrů)

Botanique Hotel PraguePraha (190 metrů)