Pocta sv. Cecílii XXIX.   Jiří Stivín a Collegium Quodlibet

Pocta sv. Cecílii XXIX. Jiří Stivín a Collegium Quodlibet

Adresa:

Praha 1, Alšovo nábřeží 12

Termín: 15.11.2020 v 19:30 hod. (neděle)
Vstupné:

250,- - 590,-

15listopad neděle 19:30

Žánr: koncerty


Tradiční koncert Pocta sv. Cecílii si během let získal řadu příznivců a stal se již očekávanou, listopadovou událostí, zmiňovanou již i v odborných publikacích jako každoroční svérázná kulturní akce.

Letošní koncert Pocta sv. Cecílii XXIX. se koná v neděli 15. listopadu 2020 v 19,30 opět v prostorách Dvořákovy síně pražského Rudolfina. Pořadatelem a hlavním protagonistou je multiinstrumentalista Jiří Stivín. Vystoupí za doprovodu Collegia Quodlibet a hostů. Na programu jsou jak skladby barokní, tak improvizace a jazz. Nekonvenčním způsobem v sobě tento večer spojí mimořádný hudební zážitek s bezprostřední atmosférou, hravou improvizací a humorem.

"Pro mě osobně je to vzácná příležitost jednou za rok se sejít s přáteli a posluchači, kteří fandí naší hudbě," dodává k tomu Jiří Stivín.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

5říjen pondělí 20:00

7říjen středa 20:30

Bratři Ebenové v Besedě

, Malostranské náměstí 21 Koncert

Ubytování v okolí akce Pocta sv. Cecílii XXIX....

ValentinskaPraha (293 metrů)

The Emblem HotelPraha (333 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (357 metrů)