Zažít město jinak - Pod Javorem Praha

Zažít město jinak - Pod Javorem Praha

Adresa:

Praha 3, Pod Javorem

Termín: 19.9.2020
Vstupné:

zdarma

19září sobota 15:00

Žánr: ostatní akcesousedské slavnosti zažít město jinak workshop Praha gastronomie hudba divadlo festial rodina děti zdarma


První ročník Zažít město jinak u nás Pod Jarovem. V rámci komunitní skupiny Život na Žižkově bychom vás, všechny naše sousedy, pozvali 19.9.2020 od 15 hodin na příjemné sobotní odpoledne s trochou muziky, trochou jídla a samozřejmě i trochou toho točeného piva. Přizvali jsme totiž naší oblíbenou restauraci Stará promiň, která nám poskytne veškeré zázemí a zároveň se postará, aby pivo bylo správně orosené.

Chybět nebudou ani místní produkty, sousedské poklábosení, a aby nám slehlo ze všech těch dobrot, tak i troška toho pohybu. Zabavíme jak rodiče, tak děti! O to žádný strach!

Věříme, že společně pak zaplníme celou „Šňůru předsevzetí a přání“ a pomůžeme tak té naší pěkné lokalitě k ještě větší kráse a hlavně pohodě.

Podrobný bohatý program

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Wellness Hotel STEPPraha (1 393 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (2.7 km)