Vínofest v Pražské tržnici

Vínofest v Pražské tržnici

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 9.10.2020 10.10.2020

9říj - 10říj celý den

Žánr: ostatní akcevíno gastronomie degustace jídlo praha víkend


Nemusíš být sommeliér a i přesto víš, že ve víně je stále co objevovat. Každý ročník z jednotlivé odrůdy je jiný, ač pochází třeba i ze stejné trati. Ty se můžeš nechat znovu a znovu překvapovat jeho chutí, vůní i barvou, protože již tisíce let je čím a hlavně, nikdy to nekončí.

Pokud k tomu ale dostaneš možnost znovu objevit nádherné prvky secese a novorenesance v prostředí Pražské Tržnice, stává se z toho unikátní příležitost. Přijď s přáteli, společně vytvoříme tradici VinoFestu v Pražské Tržnici a navíc máš příležitost si užít jednu z posledních akcí roku na čerstvém vzduchu.

My tě nebudeme omezovat žádnými předsudky, co je nejlepší víno nebo od koho, ale dáme ti příležitost ochutnat několik vinařství a to nejen z Moravy a Čech, ale i dalších vinic z Evropy. Budou to známé i méně známé, i přesto zajímavé značky všech druhů bílého, růžového i červeného vína, včetně vín šumivých a prosecca. Ty si rozhodneš sám o tom, která odrůda je pro tebe tou unikátní a jedinečnou. Protože i ty víš, že za rok to bude úplně jinak a v tom je to kouzlo okamžiku.

OTEVÍRACÍ DOBA:

pátek 9. října 2020 od 15:00 do 21:00
sobota 10. října 2020 od 12:00 do 21:00

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

6úno - 31procelý den

14srpen sobota

Praha pije víno

, Bubenské nábř. 306/13 Ostatní

3září pátek

Asie pod pokličkou

, Centrální park Praha 4 Pankrác Ostatní

Ubytování v okolí akce Vínofest v Pražské...

Výstaviště HolešovicePraha (1 227 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 897 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 941 metrů)