The New Horizons Triponaut

Adresa:

Praha 7, Železničářů 204/6

Termín: 8.8.2020
Vstupné:

dobrovolné

8srpen sobota 15:00

Žánr: koncerty


Srpnovou sobotu 8. 8. přistanou na zahrádce baru lól za klubem Hól The New Horizons [post-rock] a Triponaut [alternative-psychedelic]. Dorazte na party na zahradu skvělého holešovického spolkového prostoru Hól. Vstup: dobrovolný členský příspěvek. The New Horizons (vyber si kanál, kde si to poslechneš)

Pořádají The New Horizons ve spolupráci s kolektivem Hól, pod záštitou spolku Občanské sdružení Alternativa II, z.s., pro stávající i budoucí členy projektu Volnočasového centra. Veškeré platby, které jsou v areálu Volnočasového centra, Hólu i letního baru lólu přijímány, jsou pouze ve formě doporučených členských příspěvků, které jsou použity na rozvoj a na krytí provozních nákladů volnočasového centra a projektů v něm. Členství nevyžaduje registraci, je zdarma a může být kdykoliv ukončeno pouhým odevzdáním členské karty.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The New Horizons...

Výstaviště HolešovicePraha (646 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.3 km)

Vila LannaPraha (2.4 km)