Ranní jóga v Operu

Ranní jóga v Operu

Adresa:

Praha 1, Salvátorská 931/8

Termín: 10.7.2020
Vstupné:

150 Kč

10červenec pátek 08:30

Žánr: sportjoga sport


Přijďte se protáhnout a příjemně naladit do nového dne. V našem venkovním atriu bude probíhat poklidná, uvolňující a letní ranní jóga ve stylu vinyasa.
Lekce bude spíše klidnější, aby vás příjemně naladila na celý den. Tělo protáhneme a příjemně uvolníme. Lekce je určena pro všechny bez ohledu na předchozí zkušenosti.

Simona Hrušková o svém vztahu k józe říká: „Jóga je pro mě cesta, kdy se učím poznat sebe sama, respektovat se a věřit svým pocitům. Mít větší pochopení pro sebe ale i ostatní. Rozumět, že vše má svůj proces a je u každého jiný. Jinak intenzivní, jinak rychlý a má jiné překážky. Jóga mě učí trpělivosti. Jóga mě učí zpomalit. Jóga mě učí mít se ráda takovou, jaká jsem. Jóga je tu pro nás všechny bez rozdílů a porovnávání."

Doporučujeme přinést si vlastní podložku. V Operu nemáme k dispozici sprchy, ale po lekci si můžete jít vychutnat dobrou kávu nebo osvěžující limonádu v naší kavárně. Udělejte si hezčí ráno a rezervujte si své místo.

Pouze platba kartou na místě.

Lekce je English friendly.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ranní jóga v Operu

The Emblem HotelPraha (219 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (242 metrů)

ValentinskaPraha (334 metrů)