Yellow ribbon run

Adresa:

Praha 17, Na Fialce II 1679

Termín: 8.10.2020 v 14:00 hod. (čtvrtek)

8říjen čtvrtek 14:00

Žánr: sport


Připněte si žlutou stužku a poběžte s námi 5. ročník Yellow Ribbon Run! 5.ročník měl namále. Běžci se žlutou stužkou vyběhnou v říjnu.

Yellow Ribbon Run a akce, kde prezentujeme žlutou stužku v průběhu roku, jsou souborem osvětových aktivit, jejichž cílem je dát lidem s trestní minulostí a jejich rodinám druhou šanci na slušný život a přispět tak k prevenci kriminality, snížení recidivy a většímu bezpečí ve společnosti. Vrcholem celoročních akcí je běh – Yellow Ribbon Run. Ambasadorem Yellow Ribbon je herec a scénárista Petr Čtvrtníček, který je zároveň bubeníkem vězeňské kapely Wsedě, která události spojené se žlutou stužkou doprovází. Realizaci běhu v letošním roce pomůže zajistit sportovec a filantrop Tomáš Slavata v Aktivním lesoparku Řepy.

Běžci se žlutou stužkou vyběhnou proti předsudkům 8.10.2020. Běh spolupořádá Probační a mediační služba ČR, Vězeňská služba ČR a nezisková organizace RUBIKON Centrum.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Yellow ribbon run

Villa St. TropezPraha (1 641 metrů)

Volcano Spa HotelPraha (3.2 km)

Sporthotel Břve HostiviceHostivice (5 km)